Snakk med oss

Vi vil hjelpe deg å nå dine mål

Våre medarbeidere har en utdannelse, en erfaring, samt et kontaktnett som gjør at vi kan bistå med rådgivning innenfor alt av regnskap, økonomi, lønn og administrasjon. Gjennom å være den samarbeidspartneren som kjenner din virksomhet best, bistår vi deg i å skape lønnsomhet i din bedrift.

Avdeling TrondheimAvdeling Surnadal

Avdeling Trondheim

Jostein Kvendset

Daglig leder / Aut. Regnskapsfører

jostein@trioregnskap.no
901 13 296

Elin Møllegaard

Teamleder / Aut. Regnskapsfører / Rådgiver

elin@trioregnskap.no
990 47 073

Thomas T. Garlid

Faglig leder / Aut. regnskapsfører / Reg. revisor / Rådgiver

thomas@trioregnskap.no
997 72 879

Terje Gåsvand

Teamleder / Aut. Regnskapsfører / Rådgiver

terje@trioregnskap.no
932 38 560

Tove Fonn

Autorisert regnskapsfører

tove.fonn@trioregnskap.no
976 12 361

Laila Nygård

Autorisert regnskapsfører / Rådgiver

laila.n@trioregnskap.no
952 52 556

Christian Orten

Teamleder / Aut. Regnskapsfører / Rådgiver

christian@trioregnskap.no
952 52 552

Liv Jorunn S Malmo

Autorisert regnskapsfører

liv.j@trioregnskap.no
919 04 920

Trine Skårvik

Sonja Leirvik

Åse Rosmo

Monica Moen Kvendset

Haldor Buan Grendstad

Regnskapsfører / Rådgiver landbruk

haldor@trioregnskap.no
416 09 070

Kristine Valsø

Pia Hammer

Cathrine Ovesen

Autorisert Regnskapsfører / Rådgiver

cathrine.ovesen@trioregnskap.no
410 00 269

Therese Aasarød

Teamleder Lønn / Rådgiver

thereseaasarod@trioregnskap.no
484 26 111

Avdeling Surnadal

Rolv Lysø

Teamleder / Aut. Regnskapsfører / Rådgiver

rolv@trioregnskap.no
918 88 245

Rolf Harang

Autorisert regnskapsfører

rolf@trioregnskap.no
957 13 325

Nora Holten

Teamleder / Aut. Regnskapsfører / Rådgiver

nora@trioregnskap.no
957 13 326

Aslaug Sæter Heggset

Autorisert regnskapsfører

aslaug@trioregnskap.no
990 98 712

Connie Moen

Gerd Karin Smevold

Lønnsmedarbeider

gerd@trioregnskap.no
957 13 322

Råg Schei

Gunda Bele

Solvår Halset

Regnskapsfører / IT-ansvarlig

solvar@trioregnskap.no
913 81 430

Gro Britt Nerland

Mette Liabø