Kontakt oss

Vi vil hjelpe deg å nå dine mål

Våre medarbeidere har en utdannelse, en erfaring, samt et kontaktnett som gjør at vi kan bistå med rådgivning innenfor alt av regnskap, økonomi, lønn og administrasjon. Gjennom å være den samarbeidspartneren som kjenner din virksomhet best, bistår vi deg i å skape lønnsomhet i din bedrift.

Avdeling TrondheimAvdeling Surnadal
ansatte

Avdeling Trondheim

JOSTEIN KVENDSET Daglig leder / Aut. Regnskapsfører

Jostein Kvendset

Daglig leder / Aut. Regnskapsfører

jostein@trioregnskap.no
901 13 296

ELIN MØLLEGAARD Teamleder / Aut. Regnskapsfører / Rådgiver

Elin Møllegaard

Teamleder / Aut. Regnskapsfører / Rådgiver

elin@trioregnskap.no
990 47 073

TERJE GÅSVAND Teamleder / Aut. Regnskapsfører / Rådgiver

Terje Gåsvand

Teamleder / Aut. Regnskapsfører / Rådgiver

terje@trioregnskap.no
932 38 560

TOVE FONN Autorisert regnskapsfører

Tove Fonn

Autorisert regnskapsfører

tove.fonn@trioregnskap.no
976 12 361

LAILA NYGÅRD Autorisert regnskapsfører / Rådgiver

Laila Nygård

Autorisert regnskapsfører / Rådgiver

laila.n@trioregnskap.no
952 52 556

CHRISTIAN ORTEN Teamleder / Aut. Regnskapsfører / Rådgiver

Christian Orten

Teamleder / Aut. Regnskapsfører / Rådgiver

christian@trioregnskap.no
952 52 552

LIV JORUNN S MALMO Autorisert regnskapsfører

Liv Jorunn S Malmo

Autorisert regnskapsfører

liv.j@trioregnskap.no
919 04 920

TRINE SKÅRVIK Regnskapsfører

Trine Skårvik

SONJA LEIRVIK Regnskapsfører

Sonja Leirvik

ÅSE ROSMO Regnskapsfører

Åse Rosmo

MONICA MOEN KVENDSET Regnskapsfører

Monica Moen Kvendset

HALDOR BUAN GRENDSTAD Regnskapsfører / Rådgiver landbruk

Haldor Buan Grendstad

Regnskapsfører / Rådgiver landbruk

haldor@trioregnskap.no
416 09 070

KRISTINE VALSØ Regnskapsfører

Kristine Valsø

PIA HAMMER Regnskapsfører

Pia Hammer

CATHRINE OVESEN Autorisert Regnskapsfører / Rådgiver

Cathrine Ovesen

Autorisert Regnskapsfører / Rådgiver

cathrine.ovesen@trioregnskap.no
410 00 269

THERESE AASARØD Teamleder Lønn / Rådgiver

Therese Aasarød

Teamleder Lønn / Rådgiver

thereseaasarod@trioregnskap.no
484 26 111

Avdeling Surnadal

ROLV LYSØ Teamleder / Aut. Regnskapsfører / Rådgiver

Rolv Lysø

Teamleder / Aut. Regnskapsfører / Rådgiver

rolv@trioregnskap.no
918 88 245

ROLF HARANG Autorisert regnskapsfører

Rolf Harang

Autorisert regnskapsfører

rolf@trioregnskap.no
957 13 325

Placeholder

Nora Holten

Teamleder / Aut. Regnskapsfører / Rådgiver

nora@trioregnskap.no
957 13 326

ASLAUG SÆTER HEGGSET Autorisert regnskapsfører

Aslaug Sæter Heggset

Autorisert regnskapsfører

aslaug@trioregnskap.no
990 98 712

CONNIE MOEN Regnskapsfører

Connie Moen

GERD KARIN SMEVOLD Lønnsmedarbeider

Gerd Karin Smevold

Lønnsmedarbeider

gerd@trioregnskap.no
957 13 322

RÅG SCHEI Regnskapsfører

Råg Schei

GUNDA BELE Regnskapsfører

Gunda Bele

SOLVÅR HALSET Regnskapsfører / IT-ansvarlig

Solvår Halset

Regnskapsfører / IT-ansvarlig

solvar@trioregnskap.no
913 81 430

GRO BRITT NERLAND Regnskapsfører

Gro Britt Nerland

METTE LIABØ Regnskapsfører

Mette Liabø